Ulubione rodzinne samochody

Samochody dla rodzin muszę być przede wszystkim duże, muszą bowiem pomieścić nie tylko kilka osób, ale także wózek, zakupy, walizki, zabawki. Muszą być też bezpieczne i niezawodne. Wśród osób, które kupują samochody z myślą o rodzinie, królują niezmiennie samochody typu kombi oraz crossover.

Toyota Corolla

Auto wszechstronne dostępne w wersji kombi, sedan i od niedawna także hatchback. Samochód ze średniej półki cenowej, w wielu wersjach wyposażenia. Nowy, z podstawowym wyposażeniem to koszt średnio 70 – 80 000 zł. Zaletami tego samochodu jest przede wszystkim to, że jest duży. Ma przestrony tył, wygodne siedzenia nawet dla trzeciej osoby z tyłu, duży i bardzo pojemny bagażnik, miękkie zawieszenie. Jest cichy i nawet w tym podstawowym wyposażeniu posiada wszystko, co niezbędne do komfortowej i wygodnej jazdy nawet w 5 osób. Ponadto można go zakupić w wersji hybrydowej, dzięki czemu jest ekologiczny i mniej pali w czasie jazdy po mieście, a do tego, nie emituje tak dużej ilości zanieczyszczeń do środowiska.

Renault Capture

Ten crossover to idealny samochód do miasta i do terenu. Prowadzi się świetnie, jest duży bardzo wygodny i zaspokoi wymagania nawet tych, którzy od samochodu wymagają wciąż więcej i więcej. Jest to samochód z nowoczesnymi systemami, które wspomagają prowadzenie, parkowanie, jazdę tyłem. Bardzo duży bagażnik, dużo miejsca z przodu i z tyłu sprawiają, że nawet bardzo długa droga mija szybko i wygodnie. Jest to ponadto bardzo dobre rozwiązanie także dla osób z psami, ponieważ ten samochód sprawdzi się idealnie także w tym zadaniu